1. Three Identical Strangers izle (2019)

    Three Identical Strangers izle (2019)

    1080P Multi Dil

    2019 yapımı olan belgesel dual izleme seçeneği ile sizlerle türkçe dublja ya da altyazılı orjinal dilinde izleyebilirsiniz Three Identical Strangers,Tim Wardle yönettiği belgesel, 19 yaşındaki Bobby Shafran o da farklı aileler tarafından kabul edildikten sonra ayrı büyüdü tek yumurta ikizi, Eddy, sahip olduğunu öğrenir. Kısa bir süre sonra, çift onların üçüz olduğunu öğrendi ve üçüncü bir erkek kardeş olan David ile bir araya geldi.

    Daha sonra tekrar bir araya gelen bir ailenin neşeli hikayesi, çocuk gelişimi üzerine yapılan bir araştırmada gine domuzlarını çözdüklerini ve doğanın yaşlanmaya karşı doğuştan gelen sorusunu çözdüklerini keşfettiklerinde ekşi olur . Film, kardeşlerin öfkesini Peter Neubauer'da canlandırdı, ve şimdi ölmüş bir çocuk psikiyatrı olan ve çalışmayı gizlilik belgesi altında düzenleyen ve denekleri karanlıkta tuttukları genetik akrabaları.

    Neubauer'in çalışması, filmin önerdiği gibi etik dışı mıydı? Psikiyatrist Leon Hoffman ve dilbilimci Lois Oppenheim'a göre, kesin bir kesim değil.

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
film izle