1. Rear Window – Arka Pencere izle (1954)

    Rear Window – Arka Pencere izle (1954)

    IMDb 8.5 1080P Türkçe Altyazı

    1954 yapımı olan ünlü yönetmen gerilim ve gizem filmlerinin üstadı Alfred Hitchcock yönettiği Rear Window - Arka Pencere filmini izleyebilirsiniz. Türünün en iyi örneklerinden biri olan yapım sinema eleştirmenlerin de yüksek puan alarak en iyi filmler arasında yerini almıştır.

    Hayatını fotoğrafçı olarak kazanmakta olan L.B.Jeffries bacağı kırılınca evde oturmaya ve kırılan bacağının iyileşmesini beklemeye mecbur kalır. Bu sıkıntılı günleri nasıl geçireceğini düşünürken aklına güzel bir fikir gelir. Etrafındaki komşularının gizliden gizliye fotoğraflarını çekerek bir tür ajan oyunu oynamaya karar verir. Önceleri vakit geçirmek için başladığı bu oyun bir müddet sonra değişik bir boyuta dönüşüverir. Komşularından biri yatalak durumdaki karısını öldürür ve cesedini de bahçeye gömer.Bütün bu inanılmaz olaylar gözleri önünde cereyan eden ve her şeyi kare kare görüntüleyen Jeffries için artık kabus dolu günler başlamıştır.

    Rear Window - Arka Pencere filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
film izle