1. M – Eine Stadt sucht einen Mörder – M – Bir Şehir Katilini Arıyor izle (1931)

    M – Eine Stadt sucht einen Mörder – M – Bir Şehir Katilini Arıyor izle (1931)

    IMDb 8.4 720P Multi Dil

    1931 Almanya yapımı olan gerilim ve suç dalındaki M - Eine Stadt sucht einen Mörder - M - Bir Şehir Katilini Arıyor filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

    Usta yönetmen Fritz Lang’ın kült suç filminde Berlin sokaklarında amansız bir mücadeleye sebep olan bir seri katil hikayesi konu edilir. Sadece çocukları öldüren bu psikopat seri katili durdurmak için çalışmaya başlayan şehrin polis teşkilatı, sokakları sıkı bir denetim altına alır. Katilin yakalanmamasından fazlasıyla tedirgin olan halkın yanı sıra, bu baskıdan şikayetçi olan başka bir grup daha vardır. Polisin sıkı denetimi yüzünden yakalanmaktan korkan diğer sokak suçluları ve dilenciler de kendi aralarında organize olarak bu operasyonun bir an önce sona ermesi için katilin peşine düşer. Artık polislerin yanı sıra suçlunun peşinde olan yasa dışı bir oluşum.

    M - Eine Stadt sucht einen Mörder - M - Bir Şehir Katilini Arıyor filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
film izle