1. Hotaru no haka – Ateşböceklerinin Mezarı izle (1988)

    Hotaru no haka – Ateşböceklerinin Mezarı izle (1988)

    IMDb 8.5 720P Multi Dil

    1988 Japonya yapımı olan animasyon dalındaki Hotaru no haka - Ateşböceklerinin Mezarı filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

    II. Dünya Savaşı henüz sona ermiş, Japonya onur kırıcı bir şekilde teslim olmaya zorlanmıştır. Aynı günlerde Seita isimli delikanlı bir tren istasyonunda yere uzanmış son nefesini vermektedir. Seita yaşadıklarını hatırlar. O ve küçük kardeşi Setsuko, savaş başladığında Kobe de yaşamaktadırlar. Anneleri Amerikan bombardımanında öldüğünde, babaları da donanmada denizci olduğu için teyzelerinin yanına gönderilirler. Buraya uyum sağlayamayan ve teyzeleriyle tartışan iki kardeş evden kaçıp yollara düşer. Bir yandan özgürlüğün tadına varıp pastoral doğal ortamda kendilerini kaybederken, bir yandan da savaşın dayattığı zorluklara birlikte göğüs germek zorunda kalırlar. Hayatta kalmak başlı başına bir mesele haline geldiğinde Seita büyümenin ne olduğunu da anlamak zorunda kalacaktır.

    Hotaru no haka - Ateşböceklerinin Mezarı filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
film izle