Türkiye’nin Yükselen Youtube Fenomeni ve Şarkıcısı Oğuzhan Uğur’un Başrol filmi “Kırk Yalan” fragmanı yayınlandı.

Türkiye’nin Yükselen Youtube Fenomeni ve Şarkıcısı Oğuzhan Uğur’un Başrol filmi “Kırk Yalan” fragmanı yayınlandı.

  6 Kasım 2019

  363 Okunma

Bir çok sektörde boy gösteren ve başarılı olan Oğuzhan Uğur'un yeni filmi yılın son ayı Aralık'ta bütün sinema salonlarında olacak. Oğuzhan Uğur filmi Çakallarla Dans filmiyle yıldızlaşan Timur Acar, Yahşi Batı filmiyle yıldızlaşan Ferdi Sancar ve Hakan Meriçliler ile aynı filmde rol alacak.

Yıldız Oğuzhan Uğur’dan bomba gibi bir film geliyor.

Usta yönetmen Hamdi Alkan’ın beyaz perdeye geri dönüşünü müjdeleyen komedi türündeki Kırk Yalan filminden teaser paylaşıldı. Son zamanların en çok konuşulan komedyenlerinden biri olan Oğuzhan Uğur’un başrolünde yer aldığı Kırk Yalan’ın teaser’ında üç adamın düğünden bir gün öncesinde yaşadıklarını unutmaları sonucu gelişen olayları izliyoruz.

Birbirine aşık olan Sadık ile Halime sonunda evleniyordur. Düğünden önce, Sadık’ın arkadaşları bir kutlama yapma kararı alır. Kadınlar kına gecesi yaparken, üç arkadaş da bekarlığa veda tadında eğlence düzenler. Mezeleri beğenmedikleri için gizemli Afrika armutları ikram edilir. Marulayı yemelerinin ardından içmelerine gerek kalmayacaktır. Hayatlarının en garip gecesini yaşayan üç kafadarın bulunduğu Seferihisar’da hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda İki İyi Çocuk, Selam: Bahara Yolculuk, Dersimiz: Atatürk, Okul, Ezo Gelin gibi yapımlarda imzası bulunan Hamdi Alkan oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Oğuzhan Uğur, Timur Acar, Ferdi Sancar, Sinan Bengier, Hakan Meriçliler gibi genellikle komedi yapımlarında karşımıza çıkan başarılı isimler yer alıyor.

Kırk Yalan 20 Aralık tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

film izle