Dünya Yıldızı Dwayne Johnson’un filmi Jumanji: The Next Level Final Fragmanı Yayınlandı

Dünya Yıldızı Dwayne Johnson’un filmi Jumanji: The Next Level Final Fragmanı Yayınlandı

  6 Kasım 2019

  379 Okunma

Çektiği en eğlenceli filmlerden bir tanesi olduğunu söyleyen Dünya yıldızı Dwayne Johnson bir çok hayranını heyecanlandıran bir açıklama yaparak filmi izleyecek olanları filmde büyük sürprizlerin beklediğini söyledi.

Bir çok sinema sevenin beklediği Dünya Yıldızı Dwayne Johnson’un filmi Jumanji: The Next Level fragmanlarının sonuncusu yayınlandı.

Başrollerini Karen Gillan, Dwayne Johnson ve Madison Iseman’ın paylaştığı Jumanji: Vahşi Orman’ın devam filmi niteliğini taşıyan Jumanji: The Next Level’ın final fragmanı görücüye çıktı.

10 Ocak 2020’de ülkemizde vizyondaki yerini alacağı olan Jumanji: The Next Level’ın vizyon tarihi 13 Aralık 2019 olarak değiştirilmişti. Yönetmenliğini Jake Kasdan’ın üstlendiği aksiyon filmi 1995 yılında çekilen Robin Williams başrollü “Jumanji” filminin uyarlaması ve serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yandan Jumanji’nin değişen kurallarına ayak uydurmaya çalışırken diğer yandan kurak çöllere, karlı dağlarda yaşam mücadelesi veren ekibin yaşadıklarına şahitlik edeceğimiz filmin oyuncu kadrosunda Awkwafina, Kevin Hart, Danny DeVito, Nick Jonas gibi isimler eşlik ediyor. Ayrıca merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda Tom Hanks ve Samantha Lewes’in 42 yaşındaki oğulları Colin Hanks de yer alıyor.

Jumanji: The Next Level filmini çıktığı tarihten itibaren Filmw.org adresinden izleyebilirsiniz.

film izle