1. Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb – Dr. Garipaşk izle (1964)

    Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb – Dr. Garipaşk izle (1964)

    IMDb 8.4 720P Multi Dil

    1964 yapımı olan sinema tarihinin en iyi ve yaratıcı yönetmenlerinden biri olan Stanley Kubrick bu filmi hem yazan hem yöneten hem de yapımcısıdır. Dr. Garipaşk filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

    Soğuk Savaş döneminde Ruslara saldırmak için bahane aramakta olan çılgın general Jack D. Ripper, Rusların Amerikan halkının vücut sıvılarını kirlettiği gerekçesiyle SSCBne sürpriz bir nükleer saldırı yapmaya karar verir. Nükleer silahlarla yüklü bir Amerikan uçağı Rus sınırına yakın bir bölgede Soğuk Savaş döneminin tipik devriye uçuşlarından birini yapmaktayken mürettebat Ripperdan SSCBne saldırı emrini alır.Fakat Rus büyükelçisi DeSadesky Amerikan makamlarına Rus savunma teknolojisinin geldiği son noktanın ürünü olan Doomsday Devicedan bahsettiğinde ve Başkanın danışmanlarından eski Nazi bilimadamı Dr. Strangelove buluşun varlığını onayladığında durum daha da tehlikeli bir hal alır; Doomsday Device, SSCBne yapılacak herhangi bir nükleer saldırıda dünyadaki tüm canlıların yok olmasını sağlayacak bir karşı tehtid silahıdır.

    Dr. Garipaşk filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
1964 yapımı olan sinema tarihinin en iyi ve yaratıcı yönetmenlerinden biri olan Stanley Kubrick bu filmi hem yazan hem yöneten hem de yapımcısıdır. Dr. Garipaşk filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Soğuk Savaş döneminde Ruslara saldırmak için bahane aramakta olan çılgın general Jack D. Ripper, Rusların Amerikan halkının vücut sıvılarını kirlettiği gerekçesiyle SSCBne sürpriz bir nükleer saldırı yapmaya karar verir. Nükleer silahlarla yüklü bir Amerikan uçağı Rus sınırına yakın bir bölgede Soğuk Savaş döneminin tipik devriye uçuşlarından birini yapmaktayken mürettebat Ripperdan SSCBne saldırı emrini alır.Fakat Rus büyükelçisi DeSadesky Amerikan makamlarına Rus savunma teknolojisinin geldiği son noktanın ürünü olan Doomsday Devicedan bahsettiğinde ve Başkanın danışmanlarından eski Nazi bilimadamı Dr. Strangelove buluşun varlığını onayladığında durum daha da tehlikeli bir hal alır; Doomsday Device, SSCBne yapılacak herhangi bir nükleer saldırıda dünyadaki tüm canlıların yok olmasını sağlayacak bir karşı tehtid silahıdır. Dr. Garipaşk filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.net iyi seyirler diler.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
film izle