1. Double Indemnity – Çifte Tazminat izle (1944)

    Double Indemnity – Çifte Tazminat izle (1944)

    IMDb 8.3 720P Multi Dil

    1944 ABD yapımı olan gerilim ve suç dalındaki Double Indemnity - Çifte Tazminat filmini full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

    Büyük bir sigorta şirketinde çalışan Walter, sondaj işinde çalışan zengin kocası sürekli seyahat ettiği için yalnız yaşayan genç ve güzel Phyllisin evine gider ve genç kadına kapsamlı bir sigorta paketi satmaya çalışır. Sondaj işinin tehlikelerini bilen Phyllisin sahte korkularının altında yatan hain düşünceleri fark eden Walter, genç kadının evini terk eder. Sigorta şirketlerinden para alabilmek için çevrilen dolapların ince noktalarını dahi bilen Walter, genç kadına olan hislerine yenik düşer ve Phyllis ile kapsamlı bir cinayet planı hazırlar. Plana göre, Phyllisin kocası sigortalanacaktır ve şirketin onay vermesi sonrasında bir tren kazasında hayatını kaybedecektir. Walterin ustaca kurduğu bu plan yolunda giderse, Phyllisin kocası öldükten sonra sigorta şirketi bir değil, iki tazminat ödeyecektir.

    Double Indemnity - Çifte Tazminat filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
film izle