1. City Lights – Şehir Işıkları izle (1931)

    City Lights – Şehir Işıkları izle (1931)

    IMDb 8.6 720P Türkçe Altyazı

    1931 yapımı olan City Lights - Şehir Işıkları filmi dönemin siyah beyaz sessiz filmlerin üstadı tarihin en iyileri arasında diyebileceğimiz isimlerden biri olan filmi baştan sona yazan yöneten yapımcısı yani her şeyi olan Charles Chaplin den başkası değildir. Bu film Charles Chaplin'in en iyi yapıtlarından biri olduğu söylenir. Sesli sinemaya geçildiği dönemde o herşeye rağmen yine sessiz film çekerek bütün marifetlerini göstererek sinema severler tarafından en iyi filmler arasında gösterilmiştir.

    Hikaye, Trampin ama bir çiçekçi kızın göz ameliyatı için gerekli parayı bulma çabalarını anlatır, bu yıldızın duygu ve kahkaha dolu sahneler yaratabilmesi için ideal bir çerçevedir... Trampin yaptığı işler arasında sokak süpürme, boksörlük, zengin adam rolüne girmek, ve intihar etme eğilimli bir milyonerin kurtarıcısı olmak vardır. Mesajı sessiz, fakat evrenseldir: aşkın gözü kördür.

    City Lights - Şehir Işıkları filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
film izle