1. Casablanca – Kazablanka izle (1942)

    Casablanca – Kazablanka izle (1942)

    IMDb 8.5 720P Türkçe Dublaj

    1942 yapımı olan siyah beyaz filmlerin olduğu dönemde dönemin en iyi kült filmlerinden olan Casablanca - Kazablanka filminin en iyi yapımlardan biri olmasının sebebi Humphrey Bogart ve Ingrid Bergman’ın unutulmaz oyunculuklarıdır.

    İkinci dünya savaşında çok direnişli örgütün lideri Victor Lazlow Alman konsantrsayonu kampından kaçarak Casablancaya gelir. Amacı Lizbona oradanda ABDye iltica etmektir. Fakat bütün umutları şans eseri Casablancanın en meşhur gece kulübünün sahibi olan Ricke bağlamıştır. Rick kaçış için gerekli olan pasaportlara sahib olan tek kişidir. Öte yandan Rickyin Victorun yakalanması ya da öldürülmesi için gerekli nedeni vardır. Victorun karısı Ilsa Ricky bir zamanlar kendisini terk ettiğine inandığı ve kalbinin derinliklerine gömdüğü büyük aşkıdır.

    Casablanca - Kazablanka filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
film izle