1. Alien – Yaratık izle (1979)

    Alien – Yaratık izle (1979)

    IMDb 8.5 720P Multi Dil

    1979 yapımı olan Alien - Yaratık filmi dönemin teknoloji imkanları ile yapılabilecek en iyi bilim kurgu filmlerden biri olmuştur.  Alien - Yaratık filmini full hd kalitesinde keyifle izleyebilirsiniz

    Görevini tamamlayarak Dünyaya dönmeye hazırlanan kargo gemisi Nostromonun beş erkek, iki kadın ve bir kediden oluşan mürettebatı özel kabinlerinde uykudadır. Bilgisayarların çevredeki bir gezegende yabancı bir yaşam türü tespit etmeleri üzerine uyandırılırlar. Yasalar, akıllı olabilecek her canlının araştırılmasını emretmektedir. Dallas (Tom Skerritt), Lambert (Veronica Cartwright) ve Kaneden (John Hurt) oluşan ekip, gezegene gittiğinde terk edilmiş bir uzay gemisiyle karşılaşır. Buldukları yumurta benzeri organizmaları incelerken, bir tanesi kırılır ve yengeç benzeri bir yaratık Kanein yüzüne yapışır. Ekip gemiye döndüğünde Ripley (Sigourney Weaver), Kanei içeri almakta tereddüt eder. Karantina kuralları çok açıktır. Fakat mürettebat, arkadaşlarını kurtarmak için bu sorumluluğu alır.

    Alien - Yaratık Işıkları filmini bir çok izleme alternatifi ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. filmw.org iyi seyirler diler.
Background
film izle